צרו עימי קשר
mobile menuתפריט ראשי
[072-2710779]072-2710779
הלוואת גישור

מתקשים למכור את הדירה שלכם? קחו הלוואת גישור

הקיפאון בשוק הנדל"ן מקשה עליכם למכור את הדירה שלכם או לקבל את המחיר שאתם רוצים? אחד הפתרונות יכול להיות הלוואת גישור

שנת 2017 נפתחה עם קיפאון קל בשוק הדיור, אם אתם בשלבי רכישת נכס אך לא מצליחים למכור את הדירה שלכם או שמציעים לכם מחיר נמוך ממה שאתם חושבים שהדירה שלכם שווה, תוכלו לשקול לקחת הלוואה במסלול גישור עד מכירת הנכס.

מה זה הלוואת גישור ואיך היא יכולה לסייע לי?

הלוואת גישור היא הלוואה שבאה לגשר על פערים בתזרים מזומנים. אם אתם זקוקים לכסף כעת ויש לכם כסף שאמור להתפנות בעתיד, תוכלו לגשר על הפער באמצעות הלוואת גישור. בהלוואת גישור משלמים לרוב תשלום מופחת של ריבית בלבד (ישנם הלוואות גישור שלא משלמים תשלומים כלל אך הן נדירות יותר) ולאחר שהכסף זמין (מכירת הנכס) פורעים את הלוואת הגישור. הלוואת במסלול גישור ניתן לקחת מהבנק שלכם או מקרן ההשתלמות שלכם אך בדרך כלל שמדובר בסכומי כסף גבוהים (מעל 100 אלף ש"ח) האפשרות היחידה היא לקחת את זה בבנק למשכנתאות כנגד משכון הנכס הקיים והנכס הנרכש שלכם.

מה התנאים לקבלת משכנתא במסלול גישור?

אם אנחנו מדברים על שעבוד של בית קיים, ניתן לקבל משכנתא במסלול גישור בסך של עד 50% משווי הנכס על פי שמאי של הבנק (כולל משכנתא אם קיימת לכם כבר על הנכס) ועד 70% מערך הנכס הנרכש שלכם. הלוואת גישור דרך המשכנתא, היא סוג של משכנתא לכל דבר וחלים עליה כל הכללים והביורוקרטיה של משכנתא רגילה (קבלת אישור עקרוני, שמאות, רישום שעבודים, ביטוח משכנתא וכו')

איך מבצעים הליך של קבלת הלוואת גישור?

הליך של לקיחת הלוואת גישור מבצעים דרך הבנק למשכנתאות, אם יש לכם כבר משכנתא על הנכס (קטנה מ 50% מערך הבית), כדאי לשקול לבצע אותו בבנק שלכם שבו כבר יש לכם משכנתא, יתכן והריבית שתקבלו תהיה גבוהה יותר ממה שיוצע לכם בבנק אחר אך הליך לקיחת ההלוואה יהיה פשוט ומהיר הרבה יותר. אם אתם זקוקים לסכומי כסף גדולים בתור הלוואת גישור, מומלץ ביותר לבצע זאת באמצעות יועץ משכנתאות פרטי שכן מדובר בהליך מורכב יחסית שלרוב מצריך שעבוד 2 הנכסים וכדאי לבצע אותו בצורה מקצועית ולהבין את המשמעות שלו. יועץ משכנתא פרטי ילווה אתכם יד ביד בתהליך עד קבלת כספי המשכנתא מהבנק.

רוצים ייעוץ משכנתא מקצועי ואובייקטיבי של יועץ משכנתאות מומלץ על ידי משכנתא מאסטר? השאירו לנו פרטים כאן ויועץ משכנתא יחזור אליכם בהקדם, ייעוץ משכנתא ראשוני ללא עלות וללא התחייבות.

הלוואת גישור

אהבתם את הפוסט? שתפו אותו ברשתות החברתיות
מעוניינים לדעת כיצד לחסוך כסף בבחירת תמהיל משכנתא מנצח?
מלאו פרטים וקבלו שיחת ייעוץ ראשוני חינם
נגישות