צרו עימי קשר
mobile menuתפריט ראשי
[072-2710779]072-2710779
ייעוץ משכנתא

ייעוץ משכנתא

ייעוץ משכנתא הפך לפופולרי בשנים האחרונות ורבים פונים לייעוץ משכנתאות מקצועי לפני לקיחת משכנתא. מדוע זה חשוב?

ייעוץ משכנתא תחום חשוב לקראת לקיחת משכנתא בימנו, רוב תושבי מדינת ישראל יעזרו בשלב כזה או אחר בחייהם בהלוואת משכנתא לצורך רכישת דירה או נכס נדל"ן אחר, אולם, רובם של לוקחי המשכנתאות בישראל אינם מתמצאים בפרטים המרכיבים את המשכנתא ואין בידיהם את הכלים לנתח את האפשרויות הגלומות בתהליך לקיחת המשכנתא ולכן אין ביכולתם לקבוע מה הכי טוב ונכון עבורם. כך למעשה נולד הצורך בייעוץ משכנתאות מקצועי. בשנים האחרונות תפס תחום ייעוץ המשכנתאות חלק חשוב בכל הנוגע ללקיחה של משכנתא ורבים בוחרים לפנות לייעוץ משכנתאות מקצועי לפני שהם לוקחים צעד גדול כל כך.

מדוע חשוב לפנות לשירות ייעוץ משכנתא מקצועי?

משכנתא, היא למעשה הלוואה בתנאים מיוחדים הפרוסה על פני עשרות שנים. טעות בחישוב אפילו של פרט קטן עלול לעלות ביוקר רב לבעלי המשכנתא בסכומים גבוהים של עשרות ולעתים מאות אלפי שקלים. בעבר המשכנתאות הפופולריות היו משכנתא באחוז קבוע- משכנתא צמודת מדד ולאחר הלקיחה של משכנתא כזו היו שוכחים ממנה ל20-30 שנה הבאות. היום המצב השתנה לבלי הכר ויותר ויותר בוחרים לקחת משכנתא במגוון מסלולים אפשריים כמו: ריבית משתנה, ריבית צמודה לדולר, ריבית קבועה, ריבית צמודה למדד וכדומה כאשר לכל אחת יתרונות וחסרונות משלה. שילוב בין המסלולים וכן מחזור של המשכנתא נכנס אף הוא לתודעה הציבורית. באמצעות שילוב מסלולים ומחזור של משכנתא משתנה הרכב המשכנתא מה שהופך אותה למשתלמת יותר.

ייעוץ משכנתא

ייעוץ משכנתא

באמצעות ייעוץ משכנתא על ידי יועץ משכנתאות מומחה בלתי תלוי תוכלו לנווט בסבך האפשרויות הקיימות המרכיבות את המשכנתא. יועץ משכנתא ידע לייעץ לכם לכמה שנים כדאי לפרוש את המשכנתא בהתייחס לגובה המשכורת הנוכחית, הכנסות נוספות, גודל ותכנון משפחה וכדומה. בנוסף הוא ייעץ האם לקחת ריבית קבועה, ריבית משתנה, ריבית פריים ואולי שילוב של מספר מסלולים- הכל בהתאמה אישית לכל לקוח. עלויות התשלום ליועץ משכנתאות אינן גבוהות ומסתכמות בכמה אלפי שקלים בודדים. ביחס לתועלת הגדולה שניתן להפיק מייעוץ כזה, זהו סכום סמלי לכל הדעות.

לדף המרכזי של ייעוץ משכנתא

ייעוץ משכנתא – שירות חובה לכל מי שמתכנן לקחת משכנתא.

רוצים ייעוץ משכנתא מקצועי ואובייקטיבי של יועץ משכנתאות מומלץ על ידי משכנתא מאסטר? השאירו לנו פרטים כאן ויועץ משכנתא יחזור אליכם בהקדם, ייעוץ משכנתא ראשוני ללא עלות וללא התחייבות.

ראו גם: מחשבון משכנתא

No ratings yet.

Please rate this

אהבתם את הפוסט? שתפו אותו ברשתות החברתיות
מעוניינים לדעת כיצד לחסוך כסף בבחירת תמהיל משכנתא מנצח?
מלאו פרטים וקבלו שיחת ייעוץ ראשוני חינם
נגישות