צרו עימי קשר
mobile menuתפריט ראשי
[072-2710779]072-2710779
מחשבון שפיצר

מחשבון שפיצר – מה זה?

מחשבון שפיצר – הקדמה

כאשר אנחנו עומדים בפני לקיחת משכנתא, אנחנו כמובן חושבים על אופן התשלומים וההחזרים החודשיים של המשכנתא. אם חשוב לנו לשלוט על ההחזרים, כדאי להכיר את האפשרות של משכנתא לפי לוח שפיצר, שזה נותן ללווה תמונה ברורה כלשהי מהעתיד לבוא עליו. מחשבון שפיצר לעזרתכם.

המשכנתא, מצילה אותנו במקרים רבים בהם אנחנו זקוקים להלוואה גדולה לצורך כלשהו, בין אם זה לשם קניית רכב חדש, ריהוט לבית, שיפוצים וכמובן כאשר אנחנו עומדים בפני קניית דירה. הבחירה בסוג המשכנתא אינה קלה, ההצעות הרבות קצת מבלבלות אותנו ומנגד אף אחד לא מסוגל להבטיח לנו כמה נשתכר בעוד 5 ו – 10 או 20 שנה. כך שהבחירה במשכנתא טומנת בחובה סוג של סיכון מסוים ואנחנו משתדלים לבחור באפשרות שנראית לנו הכי מתאימה וטובה עבורנו עם הרבה תקווה שאכן נצליח לעמוד בהחזרים בכבוד.

מחשבון שפיצר ולוח שפיצר – נעים להכיר!

לוח שפיצר זהו לוח הסילוקין שנפוץ ומוכר ביותר בעולם ההלוואות. זה נובע בגלל העובדה שלוח שפיצר מאפשר ללווה להחזיר את חובו בתשלום חודשי קבוע לכל אורך תקופת ההלוואה (בהתחשב כמובן בהפרשי ההצמדה או שינויי ריבית במקרה של מסלול בריבית משתנה). מחשבון שפיצר הוא מחשבון משכנתא אשר מאפשר לבצע חישוב החזרים חודשיים לפי שיטת שפיצר. מה הרעיון העומד מאחורי השיטה של משכנתא לפי לוח שפיצר, ובמה זה שונה מכל משכנתא אחרת?בהחזר ההלוואה, משלמים דבר ראשון את הריבית וכל שאר התשלום מופנה לשם הורדת הקרן של ההלוואה כך שההחזר החודשי נשאר קבוע. ככל שההלוואה מתקדמת, יתרת הקרן של המשכנתא יורדת ולכן נדרש לשלם פחות ריבית ומכיוון שהתשלום החודשי הוא קבוע, גדל הסכום שיורד על חשבון הקרן. רוב המחשבונים שקיימים בבנקים או באינטרנט הנם מחושבים בשיטת שפיצר אלא אם נאמר במפורש אחרת. כאשר תשתמשו במחשבון שפיצר תקבלו תשובה של החזר חודשי וכאשר תסתכלו על לוח הסילוקין (כל התשלומים החודשיים שאתם נדרשים להחזיר לבנק לאורך השנים) תקבלו שהתשלום החודשי עצמו קבוע (למעט שינויי ריבית והצמדה) ומה שמשתנה בכל חודש תשלום הוא היחס בין הסכום שיורד מהקרן והסכום שמשולם על חשבון הריבית.

רוצים ייעוץ משכנתא מקצועי ואובייקטיבי של יועץ משכנתאות מומלץ על ידי משכנתא מאסטר? השאירו לנו פרטים כאן ויועץ משכנתא יחזור אליכם בהקדם, ייעוץ משכנתא ראשוני ללא עלות וללא התחייבות.

 

מחשבון שפיצר

ראו גם: מחשבון משכנתא

No ratings yet.

Please rate this

אהבתם את הפוסט? שתפו אותו ברשתות החברתיות
מעוניינים לדעת כיצד לחסוך כסף בבחירת תמהיל משכנתא מנצח?
מלאו פרטים וקבלו שיחת ייעוץ ראשוני חינם
נגישות