צרו עימי קשר
mobile menuתפריט ראשי
[072-2710779]072-2710779
תמהיל משכנתא

תמהיל משכנתא – מה זה ולמה זה כל כך חשוב?

תמהיל משכנתא

תמהיל משכנתא מתבטא בכך שלקיחת משכנתא היא תהליך חשוב ומשמעותי בחיים של אנשים רבים, שמתכוננים לקראת רכישת הדירה שלהם. כאשר לוקחים משכנתא, כל החלטה שנקבל היום, תשפיע עלינו לשנים רבות הלאה, ולכן, חשוב לבנות מסלול משכנתא שמתאים לכם, כך שתוכלו לחסוך כמה שיותר בהחזר המשכנתא.

כאשר מדברים על לקיחת משכנתא חכמה, מדברים על בניית תמהיל משכנתא חכם. מהו תמהיל משכנתא? המשכנתא שאנו לוקחים היא הלוואה ארוכת טווח, שעוזרת לנו לקנות דירה. את המשכנתא אפשר להחזיר בכמה מסלולים במקביל על מנת לבנות תמהיל משכנתא נכון. תמהיל משכנתא נכון, הוא כזה שמאפשר לנו גם לעמוד בהחזר החודשי של המשכנתא כל חודש, וגם לחסוך בטווח הארוך, ולשלם לבנק כמה שפחות ריבית. תמהיל משכנתא נכון הוא גם כזה שמאפשר לנו תחנות יציאה במקרה של פירעון מוקדם ורמת סיכון המתאימה לצרכים והרצונות שלנו.

כדי לבנות תמהיל משכנתא, אפשר לפנות לאחד מהגורמים הבאים – הבנק למשכנתאות, מחשבון משכנתאות, או יועץ משכנתא פרטי.

תמהיל משכנתא

פנייה לבנק היא האופציה הראשונה של אנשים רבים. אבל הבנק והלקוחות הם לא בעלי אותו אינטרס. והאינטרס של הבנק הוא להרוויח כמה שאפשר, בעוד האינטרס שלכם הוא לחסוך כמה שאפשר. בגלל אותו ניגוד אינטרסים לא מומלץ, שהבנק ייבנה עבורכם את תמהיל משכנתא.

האופציה השנייה היא מחשבון משכנתאות , בעזרת כלי זה ניתן לחשב את המסלולים השונים, ההחזרים החודשיים, בכל מסלול, וכך לבנות עבורכם תמהיל משכנתאות לבד. הכלי של מחשבון משכנתאות מרתיע אנשים רבים, שלא מבינים בתחום זה ולכן הוא מתאים רק למי שלא חושש להתעסק לבד עם מושגים כלכליים שונים, ומסוגל להתמודד עם בניית תמהיל משכנתאות לבד.

הכלי השלישי, הוא ללכת ולקבל שירותי ייעוץ משכנתא אצל יועץ משכנתאות פרטי. פניה למומחה משכנתאות מאפשרת לאיש מקצוע חיצוני לבנק לבנות עבורכם תמהיל משכנתאות שמתאים לכם, גם לאורח החיים שלכם, וליכולת ההחזרה החודשית שלכם. בנוסף, הוא יחפש עבורכם את ההצעה הטובה ביותר בבנקים השונים ויתאים אותה במיוחד עבורכם.

לא משנה איזו דרך בוחרים כדאי לבנות תמהיל משכנתא. כדאי מאוד להבין את החשיבות הגדולה של בניית תמהיל כזה, כדי לתפור עבורכם משכנתא הכי מדויקת ומתאימה לכם. כך תחסכו גם לטווח הקצר וגם לטווח הארוך.

רוצים ייעוץ משכנתא מקצועי ואובייקטיבי של יועץ משכנתאות מומלץ על ידי משכנתא מאסטר? השאירו לנו פרטים כאן ויועץ משכנתא יחזור אליכם בהקדם, ייעוץ משכנתא ראשוני ללא עלות וללא התחייבות.

ראו גם: ריבית משכנתא

No ratings yet.

Please rate this

אהבתם את הפוסט? שתפו אותו ברשתות החברתיות
מעוניינים לדעת כיצד לחסוך כסף בבחירת תמהיל משכנתא מנצח?
מלאו פרטים וקבלו שיחת ייעוץ ראשוני חינם
נגישות