צרו עימי קשר
mobile menuתפריט ראשי
[072-2710779]072-2710779
מחשבון משכנתא המתקדם ביותר ברשת
מאפשר הזנת תמהיל משכנתא במספר מסלולים שונים במקביל, כפי שנהוג בבנקים למשכנתאות ובחברות הייעוץ. מאפשר גם בחירת לוח סילוקין שפיצר, קרן שווה ובלון. לוקח בחשבון שינויי מדד וריביות עתידיים.

עמוד על כותרת להסבר כללי נוסף
על מנת לצפות במחשבון המלא מומלץ להיכנס ממחשב דסקטופ
סכום המשכנתא המבוקש בכל מסלול
סכום ההלוואה
סוג המסלול המבוקש
מסלול משכנתא
שיטת חישוב ההחזר החודשי על המשכנתא
לוח סילוקין
לכמה שנים הנך מעוניין לקחת את המשכנתא
פריסה בשנים
אחוז הריבית השנתית הנוכחית. באפשרותך לשנות את ברירת המחדל
ריבית שנתית
הריבית הממוצעת המשוערת לאורך חיי המשכנתא. באפשרותך לשנות את ברירת המחדל
ריבית ממוצעת
אחוז עליית המדד השנתי המשוער לאורך חיי המשכנתא. באפשרותך לשנות את ברירת המחדל
מדד שנתי
גובה ההחזר החודשי ההתחלתי לכל מסלול
החזר חודשי
סך העלות הכוללת המשוערת של המשכנתא כולל הצמדה למדד ושינוי ריבית עתידיים לכל מסלול
 עלות כוללת
לחץ להדפסה/שמירה

ייעוץ משכנתא
לחסכון מרבי:

הזן נתונים במחשבון החזרי משכנתא ותוכל לראות הערכה כמה כסף תוכל לחסוך בעזרת ייעוץ משכנתא

מחשבון משכנתא | משכנתא מאסטר – פורטל ייעוץ משכנתאות

מחשבון משכנתא – חישוב החזר משכנתא | פורטל ייעוץ משכנתא

משכנתא מאסטר מציעה מחשבון משכנתא אינטרנטי וחינמי, ראשון מסוגו בישראל המאפשר בקלות לבצע חישובי משכנתא בשילוב מסלולים שונים כפי שמקובל בבנקים למשכנתאות בישראל. מחשבון משכנתא מיועד לשימוש לאדם הממוצע שאינו מתמחה במשכנתאות אך יחד עם זאת, המחשבון מאפשר לבצע שילובי מסלולים תוך התחשבות במסלולים ותמהילים אמיתיים הנהוגים בבנקים למשכנתאות וכולל גם חישובי עלות כוללת של סך המשכנתא בהינתן שינויי ריבית ומדד עתידיים (נתון אותו לא ניתן למצוא ב-מחשבון משכנתא חינמי באינטרנט או בבנקים למשכנתאות).

למעשה מחשבון משכנתאות זה, מאפשר לכם לבצע הדמיה למסלולי משכנתא אפשריים ומציג לכם החזר משכנתא חודשי אותו תשלמו וגם את העלות הכוללת החזויה של המשכנתא לאורך כל חייה. רוב מחשבוני המשכנתא האחרים בבנקים או באינטרנט אשר אינם מאפשרים לכם לראות את העלות האמיתית של המשכנתא מכיוון אינם לוקחים בחשבון שינוי מדד וריבית, מציגים לכם למעשה מצג שאינו משקף את העלות האמיתית שתשלמו בפועל לבנק לאורך השנים על המשכנתא.

שימו לב, הבנקים נוהגים לאשר החזר חודשי לטובת משכנתא של עד 33% מההכנסה החודשית הממוצעת נטו, יחד עם זאת, ההמלצה שלנו הנה שההחזר החודשי לא יעלה על 25% מגובה ההכנסות שלכם, כמו כן מומלץ כי פריסת שנות המשכנתא לא תעלה על 25 שנים בממוצע, אם פריסת השנים עולה על 25 שנים בממוצע וההחזר החודשי עולה על 25% מהשכר שלכם, כדאי לשקול ללוות סכום נמוך יותר.

לנוחיותכם, חשבון המשכנתא מציג לכם ריביות ומדדים כברירת מחדל, באפשרותכם גם לשנות ריביות אלו ולבצע חישוב משכנתא בהתאם להצעות שקיבלתם בבנקים. בטלפון נייד יופיעו התוצאות בלוח שפיצר בלבד, שינוי ברירת מחדל של לוח הסילוקין או ריבית ממוצעת ומדד, אפשרי ממחשב דסקטופ בלבד.

אנו עושים מאמצים על מנת לתת לכם תוצאות מדויקות, יחד עם זאת יתכנו טעויות או סטיות בחישובי מחשבון המשכנתא. בכדי לקבל המלצות אישיות והחלטות, יש להתייעץ עם יועץ משכנתאות.

החיסכון המשוער המוצג במחשבון הנו להמחשה בלבד.

ייעוץ משכנתאות באתר משכנתא מאסטר

הכלי המוצג באתר משכנתא מאסטר הנו מחשבון משכנתאות חינמי לנוחיותכם ולשירותכם ככלי לבדיקות משכנתאות ראשוניות. אין להסתמך על התוצאות הניתנות מחשבון או על גובה החיסכון האפשרי המוצג. על מנת לקבל תשובה מוחלטת, יש להתייעץ עם יועץ משכנתאות פרטי אובייקטיבי בכדי שיבדוק לעומק את נכונות הנתונים, יתאים לכם את המשכנתא אישית ויסביר לכם את המשמעויות של החישובים והתוצאות. לשירותי ייעוץ משכנתא וליווי אישי, השאירו פרטים כאן, ייעוץ משכנתאות ראשוני ללא עלות וללא התחייבות של יועץ משכנתאות מומלץ על ידי משכנתא מאסטר.

ייעוץ משכנתא לקבלת אישור עקרוני למשכנתא

מעוניינים לדעת האם תוכלו לקבל אישור משכנתא? היכנסו לסימולטור אישור משכנתא ותוכלו לקבל במקום תשובה, האם הנכם עומדים בקריטריונים לקבלת אישור עקרוני מהבנקים. השימוש בסימולטור פשוט ומלווה בהסברים, התשובה מוצגת על המסך לאחר מילוי מספר פרמטרים. הסימולטור היחידי שקיים ברשת ומתעדכן בהתאם לנוהלי בנק ישראל והבנקים למשכנתאות. השימוש אינו כרוך בתשלום.

שירותי יועץ משכנתא בהתאמה אישית של יועץ משכנתאות מומלץ

אתר משכנתא מאסטר מנוהל על ידי יועצי משכנתאות מנוסים. המידע באתר אינו מספק אתכם ואתם מעדיפים לקבל ליווי של יועץ משכנתאות מקצועי שמומלץ על ידי משכנתא מאסטר? השאירו לנו פרטי התקשרות באתר ואנו נדאג כי יועץ משכנתאות יחזור אליכם בהקדם. לקוחות המגיעים מאתר משכנתא מאסטר נהנים משירות ייעוץ משכנתא ראשוני ללא עלות וללא התחייבות, ושירותי ייעוץ משכנתאות מלאים כולל ליווי עד החתימה על המשכנתא בבנק, במחירים מוזלים ביותר ביחס למקובל בתחום, וזאת ללא פשרות על איכות השירות והמקצועיות של יועצי המשכנתאות המומלצים.

רוצים לדעת מה הריביות היום? היכנסו לטבלת ריבית משכנתא המתעדכנת באתר באופן שוטף על ידי סקר ריביות משכנתא בבנקים.

מחשבון משכנתא חישוב החזר

מעוניינים לדעת כיצד לחסוך כסף בבחירת תמהיל משכנתא מנצח?
מלאו פרטים וקבלו שיחת ייעוץ ראשוני חינם
נגישות