צרו עימי קשר
mobile menuתפריט ראשי
[072-2710779]072-2710779
מחשבון משכנתא המתקדם ביותר ברשת
מאפשר הזנת תמהיל משכנתא במספר מסלולים שונים במקביל, כפי שנהוג בבנקים למשכנתאות ובחברות הייעוץ. מאפשר גם בחירת לוח סילוקין שפיצר, קרן שווה ובלון. לוקח בחשבון שינויי מדד וריביות עתידיים.

עמוד על כותרת להסבר כללי נוסף
על מנת לצפות במחשבון המלא מומלץ להיכנס ממחשב דסקטופ
סכום המשכנתא המבוקש בכל מסלול
סכום ההלוואה
סוג המסלול המבוקש
מסלול משכנתא
שיטת חישוב ההחזר החודשי על המשכנתא
לוח סילוקין
לכמה שנים הנך מעוניין לקחת את המשכנתא
פריסה בשנים
אחוז הריבית השנתית הנוכחית. באפשרותך לשנות את ברירת המחדל
ריבית שנתית
הריבית הממוצעת המשוערת לאורך חיי המשכנתא. באפשרותך לשנות את ברירת המחדל
ריבית ממוצעת
אחוז עליית המדד השנתי המשוער לאורך חיי המשכנתא. באפשרותך לשנות את ברירת המחדל
מדד שנתי
גובה ההחזר החודשי ההתחלתי לכל מסלול
החזר חודשי
סך העלות הכוללת המשוערת של המשכנתא כולל הצמדה למדד ושינוי ריבית עתידיים לכל מסלול
 עלות כוללת
לחץ להדפסה/שמירה

ייעוץ משכנתא
לחסכון מרבי:

הזן נתונים במחשבון החזרי משכנתא ותוכל לראות הערכה כמה כסף תוכל לחסוך בעזרת ייעוץ משכנתא

מחשבון משכנתא משולב ומורחב לחישוב החזר משכנתא | פורטל ייעוץ משכנתא

מחשבון משכנתא פשוט – בדקו כמה תחזירו לבנק בכל חודש

* החישובים במחשבון הפשוט אינם כוללים שינויי ריבית והצמדה

מחשבון משכנתא משולב ומורחב לחישוב החזר משכנתא | פורטל ייעוץ משכנתא

משכנתא מאסטר מציעה מחשבון משכנתא אינטרנטי וחינמי, ראשון מסוגו בישראל המאפשר בקלות לבצע חישוב משכנתא בשילוב מסלולים שונים כפי שמקובל בבנקים למשכנתאות בישראל.

 מחשבון משכנתא מיועד לשימוש לאדם הממוצע שאינו מתמחה במשכנתאות ורוצה לדעת איך לחשב החזר משכנתא אופטימלית, לפי הון עצמי ובכלל וכמה ההחזר החודשי (כמה למשל החזר חודשי על מיליון?)

המחשבון מאפשר לבצע שילובי מסלולים תוך התחשבות במסלולים ותמהילים אמיתיים הנהוגים בבנקים למשכנתאות וכולל גם ריבית קבועה וגם חישובי עלות כוללת של סך המשכנתא בהינתן שינויי ריבית ומדד עתידיים (נתון אותו לא ניתן למצוא ב-מחשבון משכנתא חינמי באינטרנט או בבנקים למשכנתאות).

למעשה מחשבון לחישוב משכנתא זה, מאפשר לכם לבצע הדמיה למסלולי משכנתא אפשריים (לא צריך להסתבך עם אקסל) ומציג לכם החזר משכנתא חודשי אותו תשלמו וגם את העלות הכוללת החזויה של המשכנתא לאורך כל חייה. רוב מחשבוני המשכנתא האחרים בבנקים או באינטרנט אשר אינם מאפשרים לכם לראות את העלות האמיתית של המשכנתא מכיוון אינם לוקחים בחשבון שינוי מדד וריבית, מציגים לכם למעשה מצג שאינו משקף את העלות האמיתית שתשלמו בפועל לבנק לאורך השנים על המשכנתא.

שימו לב, הבנקים נוהגים לאשר החזר חודשי לטובת משכנתא של עד 33% מההכנסה החודשית הממוצעת נטו, יחד עם זאת, ההמלצה שלנו הנה שההחזר החודשי לא יעלה על 25% מגובה ההכנסות שלכם, כמו כן מומלץ כי פריסת שנות המשכנתא לא תעלה על 25 שנים בממוצע, אם פריסת השנים עולה על 25 שנים בממוצע וההחזר החודשי עולה על 25% מהשכר שלכם, כדאי לשקול ללוות סכום נמוך יותר.

לנוחיותכם, מחשבון המשכנתא מציג לכם ריביות ומדדים כברירת מחדל, באפשרותכם גם לשנות ריביות אלו ולבצע חישוב משכנתא בהתאם להצעות שקיבלתם בבנקים. בטלפון נייד יופיעו התוצאות בלוח שפיצר בלבד, שינוי ברירת מחדל של לוח הסילוקין או ריבית ממוצעת ומדד, אפשרי ממחשב דסקטופ בלבד.

הכלי המוצג באתר משכנתא מאסטר הנו מחשבון משכנתאות חינמי לנוחיותכם ולשירותכם ככלי לבדיקות משכנתאות ראשוניות. אין להסתמך על התוצאות הניתנות במחשבון או כל גובה החיסכון האפשרי המוצג. על מנת לקבל תשובה מוחלטת, יש להתייעץ עם יועץ משכנתאות פרטי אובייקטיבי בכדי שיבדוק לעומק את נכונות הנתונים, יתאים לכם את המשכנתא אישית ויסביר לכם את המשמעויות של החישובים והתוצאות. לשירותי ייעוץ משכנתא וליווי אישי, השאירו פרטים כאן, ייעוץ משכנתאות ראשוני ללא עלות וללא התחייבות של יועץ משכנתאות מומלץ על ידי משכנתא מאסטר.

רוצים לדעת מה הריביות היום? היכנסו לטבלת ריבית משכנתא המתעדכנת באתר באופן שוטף על ידי סקר ריביות משכנתא בבנקים.

מחשבון משכנתא חישוב החזר

הסבר מונחים:

שפיצר – שיטת שפיצר היא השיטה הפופולארית ביותר לחישוב החזר חודשי, מאחר שהיא מאפשרת החזרים ראשוניים נמוכים יחסית להחזרים בשיטת קרן שווה. בשיטה זו ההחזר החודשי קבוע  אך רכיב הקרן בהחזרים הראשוניים נמוך, יחסית, והוא הולך ועולה ככל שההלוואה מתקדמת. בכל המסלולים ניתן לקחת את ההלוואה בשיטת שפיצר. קרן שווה – בשיטת קרן שווה התשלום החודשי מורכב מסיכום שני חלקים:

  1. תשלום קבוע על חשבון קרן ההלוואה (הסכום שלוויתם, מחולק במספר חודשי ההלוואה)
  2. תשלום הריבית על יתרת הקרן (החלק אותו עוד לא החזרתם).

מכיוון שמדי חודש יתרת קרן ההלוואה הולכת וקטנה, כך גם התשלום בגין הריבית ילך ויקטן עם הזמן. כלומר, אם מתעלמים משינויי מדד או ריבית – התשלומים החודשיים הולכים ויורדים לאורך תקופת ההלוואה. שיטת קרן שווה קיימת רק בחלק ממסלולי ההלוואות ובחלק מהבנקים.

גרייס – גרייס (באנגלית:חסד) הנה תקופת ביניים (בתחילת תקופת המשכנתא) בא הבנק מאשר ללקוח לשלם תשלום מופחת של ריבית בלבד, את הגרייס נהוג לקחת כאשר במקביל ללקיחת המשכנתא אנו צריכים לשלם תשלומי שכירות או משכנתא אחרת על נכס שעדיין לא נמכר. יש לציין כי תשלומי הגרייס אינם בחינם ובסופו של דבר מגדילים את העלות הכוללת שאנחנו משלמים לבנק.

ריבית פריים – הריבית היא מחיר הכסף. כלומר: המחיר שמשלם הלווה למלווה, תמורת השימוש בכסף שניתן כהלוואה. ריבית הפריים היא הריבית הבסיסית של הבנקים. היא מבוססת על ריבית הבסיס של בנק ישראל, בתוספת מרווח קבוע של 1.5%, כלומר: אם ריבית בנק ישראל היא 0.1% – ריבית הפריים תהיה 1.6%.

הצמדה למדד – הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מפרסת אחת לחודש את גובה המדד החודשי ועלייתו לעומת החודש שקדם לו. מדד המחירים לצרכן משקף סל קניות ממוצע הנקבע על ידי הלשכה ומפורסם בכל 15 לחודש. חלק ממסלולי המשכנתא צמודים למדד המחירים לצרכן, כלומר במסלולים אלו ההחזר החודשי ויתרת הקרן יעודכנו מידי חודש בהתאם לשינויים במדד.

מעוניינים לדעת כיצד לחסוך כסף בבחירת תמהיל משכנתא מנצח?
מלאו פרטים וקבלו שיחת ייעוץ ראשוני חינם
נגישות