צרו עימי קשר
mobile menuתפריט ראשי
[072-2710779]072-2710779
ריבית משכנתא

ריבית זה לא הכל

ריבית זה לא הכל – ריבית משכנתא? לא מה שחשבתם!

כמעט כל מי שלוקח משכנתא יודע שחשוב להתמקח על הריבית ואכן זה מבורך וחשוב להתמקח על הריבית של המשכנתא על מנת שתוכלו לקבל הצעה הוגנת ומתאימה עבורכם ולהוזיל את עליות המשכנתא (לצורך כך בנינו עבורכם טבלת ריבית משכנתא מומלצת המתעדכנת באתר מידי חודש) אך הריבית לבד היא לא הגורם שיחסוך לכם את עיקר הכסף. בואו ניקח דוגמא שכולנו מכירים מתחום הרכב. אם לדוגמא מצאתם רכב שעולה 20 אלף ש"ח לעומת רכב שעולה 30 אלף ש"ח, האם אתם בטוחים שהרכב הזול יותר הוא הרכב שיעלה לכם פחות לאורך השנים שהוא ישרת אתכם?

התשובה לכך היא כמובן שלא. מכיוון שלרכב יש עניין של אמינות, עלות חלפים, מוניטין וירידת ערך, שכירות, עלות ביטוח וכמובן התאמה לצרכים שלכם (רכב שטח, רכב קטן, רכב משפחתי וכו') כך בדיוק גם במשכנתא. הריבית היא למעשה מייצגת את מחיר הרכב בלבד אך לא את סוג הרכב וכל המשמעויות שלו. תמהיל המשכנתא (סוג המסלולים, הפגישה שלהם, המשקל בתמהיל של כל מסלול ומסלול) הם הגורם החשוב אשר יסייע לכם לבחור משכנתא שתפורה על המידות שלכם ובסופו של דבר תוזיל את העלויות שלכם (ולכן התמהיל משול לסוג הרכב). לכן כפי שראיתם בדוגמא לעיל, הריבית שזה המחיר של הכסף היא חשובה אך יותר חשוב הוא לבנות תמהיל משכנתא נכון ואופטימלי עבורכם מכיוון שמשם בעיקר יגיע רוב החיסכון הכספי שלכם לטווח הבינוני והארוך.

בניית תמהיל משכנתא נכון צריכה להיעשות על ידי איש מקצוע חיצוני לבנק ואובייקטיבי, לשם כך היעזרו בשירותיו של יועץ משכנתאות. לפני שאתם עושים כל צעד, בדקו במחשבון משכנתא מה ההחזר החודשי שתצטרכו לשלם מידי חודש.

ריבית זה לא הכל

 

אהבתם את הפוסט? שתפו אותו ברשתות החברתיות
מעוניינים לדעת כיצד לחסוך כסף בבחירת תמהיל משכנתא מנצח?
מלאו פרטים וקבלו שיחת ייעוץ ראשוני חינם
נגישות