צרו עימי קשר
mobile menuתפריט ראשי
[072-2710779]072-2710779
ריבית על משכנתא זה לא הכל

ריבית על משכנתא זה לא הכל No ratings yet.

השגתם ריבית על משכנתא נמוכה וחשבתם שבזה סיימתם את העבודה?

קודם כל מה זה ריבית נמוכה? ריביות על משכנתא נגזרת משוק ההון, דבר אשר עשוי להשתנות מיום ליום בהתאם לשינויים בבורסה. שנית, הריבית נקבעת נכון ליום קבלת ההצעה ותקפה ל-12 ימים בלבד למשיכת הכסף אך הליך לקיחת המשכנתא בפועל אורך זמן רב יותר ולעתים ישנו לוח תשלומים שאנו חייבים להיצמד אליו. בנוסף, הריבית משקפת את הסיכון של הלקוח כפי שהבנק מגדיר אותו ומשתנה מלקוח ללקוח בהתאם להכנסות, ההתנהלות שלו בעבר (טובה או בעייתית), גובה המשכנתא לעומת שווי הנכס ועוד שיקולים רבים ושונים. מעבר לכך מטרת הפוסט היא להסביר כי מעבר לריבית עצמה, הדבר החשוב ביותר הנו תמהיל המשכנתא (שילוב המסלולים) אותו ניקח.

אם נשווה את עסקת המשכנתא לרכישת רכב אז המחיר של הרכב הוא גובה הריבית ואילו סוג הרכב ומצבו הוא תמהיל המשכנתא. אם ביצענו רכישת רכב והשגנו מחיר טוב (הריבית) אז עשינו חלק קטן מהעבודה, אך אם רכשנו סוג רכב טוב ואמין, מצב מכני טוב וכדומה (תמהיל המשכנתא) עשינו את עיקר העבודה ואפילו אם "דפקו" אותנו קצת במחיר, אנחנו יודעים שעשינו עסקה טובה.

לכן בבואנו לקחת משכנתא לא חשוב לשים לב רק לריבית אלא גם לבחור תמהיל משכנתא אשר מותאם לנתונים האישיים שלנו, חשוב לדעת את רמת הסיכון שלו, למה הוא צמוד, מה השינויים הצפויים לאורך השנים, תחנות היציאה שיש לנו ומה העלות הצפויה לאורך כל חיי המשכנתא (ולא רק ההחזר החודשי הראשוני).

רוצים ייעוץ משכנתא מקצועי ואובייקטיבי של יועץ משכנתאות מומלץ על ידי משכנתא מאסטר? השאירו לנו פרטים כאן ויועץ משכנתא יחזור אליכם בהקדם, ייעוץ משכנתא ראשוני ללא עלות וללא התחייבות.

ריבית על משכנתא זה לא הכל

Please rate this

אהבתם את הפוסט? שתפו אותו ברשתות החברתיות
מעוניינים לדעת כיצד לחסוך כסף בבחירת תמהיל משכנתא מנצח?
מלאו פרטים וקבלו שיחת ייעוץ ראשוני חינם
נגישות